Podoba Ci się ten artykuł?

Drodzy Czytelnicy,

Chcemy Wam serdecznie podziękować za wszystkie oddane na nas głosy w głosowaniu internautów  na Szyciowy Blogu Roku 2016.

Dzięki Wam blog 123SzyjeszTy.pl uzyskał najwyższą liczbę głosów.

Przy okazji chciałabym odnieść się do komentarzy pojawiających się na fanpage organizatora odnośnie nieprawidłowości w głosowaniu.

Znamienita większość głosów oddanych w głosowaniu na Szyciowy Blogu Roku pochodzi z grupy 123 Szyjesz Ty na Facebooku. Nasz blog został założony specjalnie dla naszych członków. Obecnie nasza społeczność liczy ponad 18 tysięcy czytelników. Są to osoby początkujące w szyciu, szukające u nas pomocy w problemach krawieckich. Codziennie doradzamy w doborze materiałów, krojów, w problemach z konstrukcją. Krążymy po zaprzyjaźnionych grupach i po raz tysięczny tłumaczymy co zrobić z pętelkującymi i przepuszczającymi ściegi maszynami, zapraszamy do grupy i polecamy linki do wpisów na naszym blogu w odpowiedzi na pojawiające się problemy.
W grupie regularnie publikujemy ciekawostki ze świata mody i krawiectwa, opowiadamy o tkaninach, organizujemy quizy wiedzy krawieckiej, oceniamy prace. Szanowni Państwo – to się dzieje CODZIENNIE od roku, a nie od wielkiego dzwonu, przed konkursem na pokaz.

To wszystko sprawia, że jesteśmy rozpoznawane w szyciowym facebookowym światku. Nasze tutoriale mają masę pozytywnych recenzji i są polecane za ich poprawność merytoryczną i prostotę przekazu.

Nasza grupa liczy sobie 18.000 członków. Zagłosowało na nas niewiele ponad 10%… Wszystkie głosy pochodzą od naszych czytelników i fanów, osób, którym pomogłyśmy, które widziały naszą stronę i z niej na codzień korzystają. Strony nie reklamowałyśmy na farmach lajków i grupach nie mających nic wspólnego z szyciem. Nasi członkowie udostępniali linka do głosowania w innych grupach szyciowych i na własnych tablicach, dzięki czemu dotarłyśmy do większej liczby czytelników, co widzimy po statystykach wejść. Przed konkursem strona miała 8-10 tysięcy odsłon tygodniowo. Dotarcie do większej liczby czytelników – to był nasz główny cel wzięcia udziału w konkursie na Szyciowy Blog Roku.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników i sympatyków. Cieszę się, że z nami jesteście!
Sylwia Laabeda
redaktorka naczelna strony
adminka grupy 123 Szyjesz Ty