Darmowe wykroje

Przygotowałyśmy dla Was darmowe wykroje. Można z nich wyczarować przeróżne projekty. Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych prac. Koniecznie się nimi pochwalcie w naszej grupie facebookowej 123 Szyjesz Ty.

Rękawiczki dla dwojga

darmowe wykroje

Opis produktu:

Aby pobrać darmowy wykrój kliknij TUTAJ– plik w formacie pdf (0,6 Mb).
Plik zawiera wykrój na rękawiczkę dla dwojga i dwa rodzaje pojedynczych rękawiczek z jednym palcem. Wykrój nie zawiera dodatków na szwy.

Gwiazdki

darmowe wykroje
darmowe wykroje

Opis produktu:

Aby pobrać darmowy wykrój kliknij TUTAJ– plik w formacie pdf (3,3 Mb).
Wykrój zawiera dziewięć wykrojów gwiazdek. Wykrój nie zawiera dodatków na szwy. Po odpowiednim przeskalowaniu w punkcie ksero wykrój możesz wykorzystać do uszycia poduszki, podkładki pod kubki lub talerze, dywanika itp. Możesz ich też użyć jako zawieszki, naklejki lub aplikacji.

darmowe wykroje

TUTAJ  (JEF – 0,1 Mb) i TUTAJ (PES – 0,3Mb) możesz pobrać hafty buziek dedykowanych do wykroju gwiazdek . Możesz ich użyć również w innych projektach. Hafty przedstawiają same buźki bez obrysu gwiazdki.

Liście

darmowe wykroje
darmowe wykroje

Opis produktu:

Aby pobrać darmowy wykrój kliknij TUTAJ– plik w formacie pdf (2,0 Mb).
Wykrój zawiera liście klonu, winorośli, topoli, dębu, miłorzębu i kasztanowca. Do wykroju z instrukcji doliczono dodatki na szwy – 1 cm. Po odpowiednim przeskalowaniu w punkcie ksero wykrój możesz wykorzystać do uszycia poduszki, podkładki pod kubki lub talerze, dywanika, zawieszki itp. Możesz ich też użyć jako zawieszki, naklejki lub aplikacji.

Autorką podkładki ze zdjęcia i samej fotografii jest Anna Tomassi – koniecznie zajrzyj na bloga Ani Niesforne Szmatki.


Torby do wózka sklepowego

darmowe wykroje
darmowe wykroje

Opis produktu:

Aby pobrać darmowy wykrój kliknij TUTAJ – plik w formacie pdf (4,2Mb).
Wykrój zawiera instrukcję szycia toreb dla dwóch rodzajów wózka sklepowego. Zwróć uwagę, że wózki sklepowe mogą mieć różne wymiary. Do wykroju z instrukcji doliczono dodatki na szwy.


Literki 

darmowe wykroje
darmowe wykroje

Opis produktu:

Aby pobrać darmowy wykrój kliknij TUTAJ – plik w formacie pdf (2,0Mb).
Wykrój zawiera małe i wielkie litery wraz z polskimi znakami. Możesz z nich uszyć literki przestrzenne do dekoracji lub użyć je w różnych projektach jako aplikacje, naklejki, zawieszki.
Wysokość wielkiej litery  na wykroju wynosi ok. 22cm. Możesz je powiększyć lub zmniejszyć w punkcie xero. Na wykroju nie ma dodatków na szwy.

Darmowe wykroje przeznaczone są wyłącznie do użytku prywatnego.  Jeśli chcesz się z kimś podzielić wykrojami, udostępnij link do strony Darmowe wykroje